Enter the title... Enter the title...
Orident sp. z o.o. sp.k.

Adres:

ul. Ługańska 5
61-311 Poznań

tel.: +48 61 870 52 69
tel. kom.: +48 604 578 796
email: recepcja@orident.pl

Godziny przyjęć:
poniedziałek - piątek: 8.00 - 19.30
sobota: 8.00 - 14.00

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WIZYTY

Szafka na laptopa

Dla wygody naszych Pacjentów przygotowaliśmy specjalne, zamykane szafki, w których przed wejściem do gabinetu należy zostawić torby i sprzęt elektroniczny. Przedmiotów tych ze względów higienicznych nie wolno wnosić do gabinetu.

Parking

Naszym Pacjentom proponujemy skorzystanie z bezpłatnego parkingu usytuowanego tuż przed Centrum Stomatologii Orident.

WiFi

W Recepcji Orident istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego WiFi lub z komputera podłączonego do Internetu.

Szczoteczki jednorazowe

Każdy Pacjent powinien być przygotowany do wizyty i wejść do gabinetu po odświeżeniu jamy ustnej. Często jednak umawiamy się na wizytę po całym dniu pracy. Aby umożliwić Pacjentom wykonanie czynności higienicznych przygotowaliśmy do ich dyspozycji jednorazowe szczoteczki do zębów, z których można skorzystać przed wizytą.

Forma płatności

W Centrum Orident za wykonane usługi stomatologiczne nasi Pacjenci mogą płacić gotówką jak i kartami płatniczymi. Płatności dokonujemy po wizycie, w Recepcji.

Zabierz ze sobą

Na pierwszą wizytę Pacjenci Orident powinni zabrać ze sobą dowód osobisty. Dane osobowe są niezbędne do założenia Karty Pacjenta.

Warto też wiedzieć (znać dokładne nazwy) jakie leki bądź suplementy diety przyjmujemy. Te informacje są istotne dla lekarza, który zapyta o to przed rozpoczęciem zabiegów stomatologicznych, ze względu na możliwość interakcji farmakologicznej.