Enter the title...Enter the title...
Umów się na wizytę+48 61 411 11 16

Nasi PACJENCI – OPINIE

Od dawna mój uśmiech wprawiał mnie w  zakłopotanie. Krzywe zęby i nieciekawy kolor nie dodawały mi pewności siebie. Przy okazji wizyty w Orident zapytałam lekarza czy coś można poradzić na mój problem. W odpowiedzi usłyszałam, że nie tylko można, ale trzeba. Po kilku wizytach mój uśmiech jest wzorcowy! Czuję się wyjątkowo, właśnie zapisałam się na wizytę kontrolną. Skoro poprzednie wizyty dały takie efekty, nie zmienię specjalistów Orident na inny gabinet. 

Ewa

 

Do Orident trafiłam trochę z przypadku. W piątek po południu rozbolał mnie ząb, mój stomatolog niestety był na urlopie. Orident był najbliżej. Zadzwoniłam, pani z recepcji poinformowała mnie, że za 30 minut jeden z lekarzy kończy zabieg. Ból był coraz większy. Nie wiem, czy to ząb czy strach. Na fotelu nie czułam bólu, a z głośników dobiegała muzyka relaksacyjna. Znieczulenie błyskawiczne, zabieg bezbolesny. Dobrze, że przyszłam do Orident. I zapisałam się na kolejną wizytę siebie i 8-letnią córkę.

Małgorzata

 

Kiedy tylko pomyślałem o stomatologu ogarniała mnie panika. Strach mnie paraliżował, nogi miałem jak z waty. Zapach w recepcji przypominał mi, że zaraz usiądę w  fotelu. Marzyłem, żeby wyłączyli prąd… Pewnego razu kolega polecił mi Orident. To właśnie tu pozbył się lęków, a dentofobia, na którą cierpiał od dzieciństwa to już przeszłość. Pomyślałem, że skoro jemu pomogło, mi też musi się udać. Jakie było moje zdziwienie kiedy po wejściu do Orident nie czułem specyficznego „ dentystycznego” zapachu.  Spokojna rozmowa z lekarzem o moich obawach,  rzeczowe wyjaśnienie przebiegu zabiegu i było już po… Nawet nie poczułem, a już miałem nową plombę. Polecam wszystkim, którzy tak jak ja chcą pokonać lęk przed stomatologiem. W Orident jest to możliwe!

Igor

Bardzo profesjonalna opieka od pierwszych chwil mojego pobytu w Orident. Szafki na laptopa, przestronne szafy na odzież – strzał w dziesiątkę. Martwiłem się, bo nie zdążyłem wysłać pilnego maila – w Recepcji mogłem skorzystać z komputera i spokojnie dokończyć pracę. Wizyta przebiegła planowo, zabieg był bezbolesny. Na pewno będę stałym pacjentem Orident.

Piotr

 

Zgrzytałam zębami w nocy. Codziennie rano budziłam się niewyspana. Ból głowy towarzyszył mi całymi dniami. Przesilenie, stres – myślałam, ale było coraz gorzej. Przeczytałam, że mogą to być objawy bruksizmu. Znajomy polecił mi wizytę w Orident u pani doktor Agnieszki Szygendy. Zapisałam się i już na wstępnej wizycie moje obawy się potwierdziły. Dzięki terapii śpię dobrze, nie łykam proszków od bólu głowy. Moje życie całkowicie się zmieniło! Pani doktor, serdecznie dziękuję!

Ewa

 

Siostra poleciała mi usługę wybielania zębów w Orident. Przed zabiegiem zostałam skierowana na wizytę higienizacyjną. Zwykła pogadanka – pomyślałam. Ale kiedy zobaczyłam panią higienistkę w akcji, oniemiałam z wrażenia. Przez tyle lat  wydawało mi się, że dobrze dbam o zęby, a tymczasem popełniałam tyle prostych błędów. Na szczęście moja profesjonalna instruktorka wszystko cierpliwie objaśniła, pokazała. Teraz już wiem, że szczotkowanie zębów to sztuka, której można się nauczyć. Dziękuję  Pani higienistce z Orident za ważną lekcję.

Olga