Enter the title...Enter the title...
Umów się na wizytę+48 61 411 11 16

Wartości Orident

Najważniejszy jest dla nas Pacjent. Nasi lekarze kierują się w codziennej pracy czterema kluczowymi wartościami: solidnością, zaufaniem, profesjonalizmem i troską, które sprawiają, że nasi Pacjenci czują się bezpiecznie i komfortowo.

Solidność

Istotną częścią leczenia jest prawidłowa diagnoza lekarska. Precyzyjne określenie przyczyn dolegliwości pozwala rozpocząć właściwą terapię. Doświadczenie naszego personelu w połączeniu z wykorzystaniem światowej klasy sprzętu i dostęp do najnowocześniejszych technik umożliwia lekarzom świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Zaufanie

Nasz personel dokłada wszelkich starań, aby Pacjent otrzymał pełną informację na temat metod leczenia i oczekiwanych efektów. Miarą naszego sukcesu jest ciągle rosnąca liczba stałych klientów, którzy każdą kolejną wizytą udowadniają, że Orident spełnia ich oczekiwania w zakresie leczenia stomatologicznego.

Profesjonalizm

Zespół Orident to wysokiej klasy specjaliści. Dr Agnieszka Szygenda – założycielka i właścicielka placówki - stworzyła zespół, który nie tylko realizuje swoje ambicje zawodowe, ale też nieustannie podnosi kwalifikacje. Dzięki temu nasi Pacjenci są pod opieką najlepszych lekarzy, dla których pomaganie innym to pasja i sposób na życie.

Troska

Troska o to, aby nasi Pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo. Orident to miejsce szczególne, znacznie odbiegające od stereotypowego wyobrażenia gabinetu dentystycznego. Tu ważna jest atmosfera, która pomaga w pokonaniu lęku i obaw przed leczeniem. Przyjazne nastawienie naszych lekarzy oraz ich profesjonalizm pozwala zapewnić Pacjentom najwyższy standard usług.