Enter the title...Enter the title...
Umów się na wizytę+48 61 411 11 16

Chcemy, aby wizyta naszych Pacjentów w Orident przebiegała komfortowo, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by od pierwszej chwili czuli się u nas bezpiecznie i swobodnie.

Recepcja

Sercem Orident jest recepcja. To miejsce, gdzie po raz pierwszy Pacjenci poznają swojego lekarza, dokonują zapisów na wizyty i płacą za zabiegi. W przestronnej poczekalni mają dostęp do bezpłatnego Wi-Fi oraz możliwość skorzystania ze stacjonarnego komputera.

Dla najmłodszych pacjentów stworzyliśmy specjalny kącik edukacyjny, w którym przez zabawę zdobywają wiedzę o właściwej higienie jamy ustnej.

Za wykonane usługi stomatologiczne Pacjenci mogą płacić w Recepcji Orident gotówką lub kartą płatniczą. W Recepcji, w sklepiku można zakupić profesjonalne szczoteczki do zębów.

Rejestracja i punktualność

Staramy się, aby zaplanowane wizyty odbywały się punktualnie. Szanujemy czas naszych Pacjentów, dlatego prosimy o niezwłoczne przekazywanie informacji o wszelkich zmianach związanych z wizytą. W dniu poprzedzającym wizytę, pracownicy Recepcji telefonują do Pacjenta w celu przypomnienia i potwierdzenia terminu planowanej wizyty.

Gabinet higienizacyjny

Standardem w Orident jest profesjonalna higienizacja jamy ustnej. Podczas pierwszej wizyty każdy Pacjent otrzymuje skierowanie do naszego gabinetu higienizacyjnego. Warto z niego skorzystać ze względu na przygotowanie jamy ustnej do kolejnych, zaplanowanych zabiegów.

Gabinety stomatologiczne

Nasze gabinety stomatologiczne są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Podczas zabiegu Pacjent leży w wygodnym fotelu. Cały czas jest pod opieką zespołu składającego się z lekarza i asystentki.

Znieczulenie komputerowe WAND

Ekspercki system do bezbolesnego podawania wszystkich znieczuleń miejscowych pozwala na kontrolę prędkości podawania środka znieczulającego, co praktycznie niweluje poczucie dyskomfortu u Pacjenta. Znieczulenie Wand w Orident jest wliczone w cenę zabiegu.