Enter the title...Enter the title...
Umów się na wizytę+48 61 411 11 16

Szczegóły programu

W XXI wieku, dzięki niebywałym osiągnięciom nauki i techniki, leczenie zębów z przykrego obowiązku, zamieniło się w rutynowy zabieg higieniczny. Wyspecjalizowani stomatolodzy , nowoczesny sprzęt i innowacyjne metody leczenia pozwalają dziś leczyć precyzyjnie, bezpiecznie i bezboleśnie.

Niestety nadal wiele osób nie ma okazji o tym się przekonać. Na samą myśl o dentyście odczuwają niepokój pamiętając nieprzyjemne doświadczenia z przeszłości, działając pod dyktando własnej wyobraźni, albo na skutek niewiedzy i przesądów. Dentofobia jest najbardziej skrajnym przypadkiem strachu przed stomatologiem. Na drodze do tej klinicznej choroby jest jednak wiele drobniejszych przypadłości - od niechęci do mycia zębów, poprzez zwykły strach przed fotelem stomatologicznym, aż do zarwanych nocy przed wizytą u dentysty.

W Specjalistycznym Centrum Stomatologii  Orident przygotowaliśmy specjalne programy dla osób obawiających się wizyty w gabinecie stomatologicznym. Dysponujemy odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i sprzętem nie tylko do tego, by skutecznie rozwiązać problemy z zębami, ale także, by wyleczyć ze strachu przed dentystą.

Szczegółowe informacje o programie "Orident dla bojących się" - pod numerem telefonu recepcji +48 61 870 52 69, mailem recepcja@orident.pl

Więcej informacji o dentofobii i strachu przed dentystą: