Enter the title...Enter the title...
Umów się na wizytę+48 61 411 11 16

Szczegóły programu

 Prowadzisz aktywny tryb życia? Przygotowujesz się do zawodów sportowych? Pamiętaj, że na Twoje wyniki wpływa wiele czynników. Okazuje się, że choroby jamy ustnej mają ścisły związek z naszym samopoczuciem, stanem zdrowia, a także kondycją. Specjalnie dla osób aktywnych uruchomiliśmy akcję „Orident dla aktywnych”, której celem jest zdiagnozowanie choroby odogniskowej i jej leczenie.

Czym jest choroba odogniskowa?

Za tą niepozornie brzmiącą nazwą kryje się zespół całkiem poważnych dolegliwości. Okazuje się, że choroby jamy ustnej mają ścisły związek z problemami zdrowotnymi, jak: uszkodzenia stawów,choroby zatok,serca,nerek i układu krążenia. Wpływają również na siatkówkę oka czy schorzenia dermatologiczne. Bardzo często przyczyną różnego rodzaju dolegliwości są problemy stomatologiczne, w wielu przypadkach bezobjawowe!

Program pod nazwą „Orident dla aktywnych” jest kontynuacją programu „Cisi zabójcy”, który był przeprowadzany już kilka razy i cieszył się dużym zainteresowaniem (Facebook). W dotychczasowych odsłonach programu przebadaliśmy ponad 220 pacjentów. Wyniki badań są dość jednoznaczne i niepokojące.

Bazując na naszych doświadczeniach postanowiliśmy zwrócić się bezpośrednio do ludzi aktywnych, uprawiających intensywnie sport, którzy mają świadomość, że tylko energia pochodząca ze zdrowego organizmu pozwoli im przezwyciężać kolejne bariery na drodze do osiągania lepszych wyników.

Akcja „Orident dla aktywnych” to propagowanie badań, za pomocą których można zdiagnozować chorobę odogniskową. Jest to badanie przesiewowe i profilaktyczne, które służy wykrywaniu potencjalnych źródeł choroby odogniskowej w jamie ustnej. Polega na wykonaniu wysokiej jakości cyfrowego zdjęcia pantomograficznego o ograniczonej dawce promieniowania oraz konsultacji stomatologicznej.

Już teraz za konsultacje zapłacisz 0 zł. Wystarczy jedynie zgłosić chęć skorzystania z promocji podczas rejestracji.

Przyjdź i zadbaj o swoje wyniki razem z Orident!