Enter the title...Enter the title...
Umów się na wizytę+48 61 411 11 16

Szczegóły programu

O zęby dziecka trzeba dbać od momentu jego przyjścia na świat. Niemal wszystkie problemy, które pojawiają się w późniejszym wieku, spowodowane są zaniedbaniami oraz brakiem odpowiedniej opieki dentystycznej i ortodontycznej w okresie przed pojawieniem się zębów stałych. W Orident kładziemy szczególny nacisk na profilaktykę, dlatego opieka dentystyczna nad dziećmi jest dla nas szczególnie ważna.

"Orident dla dzieci" to autorski program profilaktyczny, którego celem jest edukacja dzieci w zakresie higieny zębów i oswojenie ich z gabinetem dentystycznym. W ramach projektu chcemy również przekonać rodziców do tego, że profilaktyka jest skuteczniejsza, bezpieczniejsza, mniej stresująca i tańsza niż leczenie zębów.

Program realizowany jest podczas spotkań adaptacyjnych w Orident. Rodzice mają możliwość zapisania dziecka na jeden z wyznaczonych przez nas terminów lub zorganizować własne spotkanie, w gronie zaprzyjaźnionych dzieci (grupa 5-6 osobowa).

Leczenie dzieci w Orident obejmuje:

  • spotkanie adaptacyjne w grupie (bezpłatne),
  • indywidualne spotkanie adaptacyjne,
  • indywidualne szkolenie w zakresie higieny jamy ustnej,
  • kontrola stanu uzębienia,
  • leczenie zachowawcze,
  • leczenie ortodontyczne.

Szczegółowe informacje i zapisy na spotkanie adaptacyjne w ramach programu "Orident dla dzieci" - pod numerem telefonu recepcji +48 604 57 87 96, mailem recepcja@orident.pl.

Więcej o: