Enter the title...Enter the title...
Umów się na wizytę+48 61 411 11 16

Osteopata i Fizjoterapeuta

Pacjenci często uskarżają się na bóle i zawroty głowy, szumy w uszach, trzeszczenie w stawie skroniowo-żuchwowym czy zaburzenia widzenia. Gdy inne metody nie są skuteczne, szukają pomocy u osteopaty lub fizjoterapeuty. Specjaliści ci doskonale wiedzą, że objawy te świadczą o dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego. Dolegliwości tego typu to coraz większy problem zdrowotny zarówno u dorosłych jak dzieci.

Dzięki współpracy stomatologów, osteopatów i fizjoterapeutów, Pacjent ma szansę na wyleczenie tych dolegliwości zdrowotnych. Prawidłowe funkcjonowanie stawu skroniowo- żuchwowego zależy bowiem od sprawności układu stomatognatycznego, mięśniowo-powięziowego, kręgosłupa, trzewi i pozostałych stawów naszego ciała.

Zaburzenia w którymś z tych układów mogą stać się przyczyną dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego. Zdarza się też tak, że nieprawidłowości w obrębie narządu żucia są przyczyną dolegliwości bólowych w innych częściach ciała.

Dzięki współpracy osteopatów i lekarzy dentystów diagnoza problemów zdrowotnych Pacjentów jest bardzo precyzyjna. Kompleksowa ocena stanu zdrowia chorego wykonana przez stomatologa we współpracy z osteopatą lub fizjoterapeutą stanowi najlepszy sposób doboru odpowiedniej metody terapii.

Wszystkich osteopatów oraz fizjoterapeutów zapraszamy do współpracy!

współpraca osteopatów i fizjoterapeutów